Kategori Arşiv: Servisler

Torna ve Krom

Yorum Yok 947 Görüntüleme0

 

Atölyemiz bünyesinde torna, freze, kaynak tamiratları ve her türlü krom, pirinç, alüminyum ve sac malzeme işlenip, üretiminin yapılmasının yanısıra teknenizin krom aksamının polish yapımı gibi hizmetleri almanız mümkündür.

Gelcoat, Elyaf Ve Boya

Yorum Yok 898 Görüntüleme0

 

Teknenizin polyester aksamında, gövdesinde oluşan bir deformasyonun düzeltilmesi, revizyonu veya ilavenin yapılması işlemlerinin yanısıra, gelcoat veya gövde boyası, pasta polish gibi hizmetlerini alabileceğiniz gibi, periyodik olarak yapılması gereken zehirli boya alanında da servis vermekteyiz.

Motor ve Mekanik

Yorum Yok 939 Görüntüleme0

 

Yetkili servisi olduğumuz ana makina, jeneratör, su yapıcı, klima, hidrafor ve arıtma sistemlerinde kullanılan pompalar ve bunların elektrik motorları gibi mekanik aksamın periyodik bakımları, onarımları veya yenilenmesi gibi hizmetler verilmektedir.

Elektrik ve Elektronik

Yorum Yok 1216 Görüntüleme0

 

Yetkili servisi olduğumuz  battery charger, invertör, alternatör, marş dinamosu, iç ve dış aydınlatma, güneş enerji sistemleri, ses sistemleri, TV, uydu sistemleri ve bunun gibi elektrik & elektronik bakım, onarımın ve kurulumunun yanısıra, pasarella, bow thruster, stern thruster, kreyn gibi elektrik donanımların bakım, onarım ve kurulum hizmetleri verilmektedir.